Ekspert

29 marca 2017
rzut ZWP 2-13-26 firmy ASPA

Urządzenie specjalizowane dwustanowiskowe do zgrzewania podzespołów samochodowych

Specjalne stanowisko zgrzewalnicze zostało zaprojektowane do zgrzewania śrub i nakrętek z elementami tłoczonymi przeznaczonymi dla przemysłu samochodowego. Główne elementy stanowiska to:
9 maja 2017
Oprzyrządowanie firmy ASPA

Stanowisko do zgrzewania elementów ścian wagonów

Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA wiodący producent zgrzewarek na rynku krajowym, oprócz oferty wyrobów standardowych, takich jak zgrzewarki punktowe stacjonarne, podwieszane kleszczowe, doczołowo – zwarciowe, garbowe, ma […]
9 maja 2017
Karoseria - Przyrządy rozbudowane - ASPA

Stanowisko do zgrzewania elementów karoserii samochodowej

Przedsiębiorstwo Aparatury Spajalniczej ASPA jest wiodącym producentem specjalizowanych urządzeń zgrzewalniczych, które powstają na indywidualne zamówienie klienta.
9 maja 2017
Szkolenia i praktyki

Technologia i badania zgrzewania doczołowo-zwarciowego

Ze względu na powszechnie stosowaną technologię zgrzewania doczołowego prętów, blach czy taśm tnących na rozwijającym się polskim rynku, ASPA  stale poszerza asortyment urządzeń przeznaczonych do tego celu, pozwalających uzyskać wysoką jakość i wydajność zgrzewania.
9 maja 2017
ZWP 2-12-24

Wielopunktowe zgrzewarki do siatek stalowych

Jednym z wyspecjalizowanych urządzeń produkowanych przez Przedsiębiorstwo Aparatury Spawalniczej ASPA S.A. są zgrzewarki wielopunktowe do siatek stalowych wykonywanych z prętów zbrojeniowych gładkich lub żebrowanych.
10 maja 2017

Sterowniki procesu zgrzewania

W związku ze stale rosnącymi wymaganiami jakościowymi w przemyśle konieczne jest ciągłe doskonalenie technologii wytwarzania produktów, w tym technologii łączenia elementów metalowych. Jedną z częściej stosowanych […]
10 maja 2017
ZWP 4-6-12 ujęcie z innej strony

Zgrzewanie blach ocynkowanych zgrzewarkami ASPA

W minionym latach odnotowano ogromny wzrost produkcji wyrobów z blach metalizowanych, w tym zwłaszcza blach ocynkowanych.
10 maja 2017
Platerowanie firmy ASPA Wrocław

Usuwanie zakłóceń i wad zgrzewania

18 lipca 2017
Zakpol schemat

Zrobotyzowana zgrzewarka do ościeżnic

Zrobotyzowane stanowisko zgrzewalnicze produkcji firmy ASPA służy do zgrzewania wszelkiego rodzaju ościeżnic drzwiowych i okiennych o wysokościach od 1970mm do 2200mm oraz szerokościach od 570mm do […]
18 lipca 2017
Specjalizowane zgrzewarki ASPA

Zgrzewanie stali nierdzewnych

Obecnie wymagania klientów w zakresie łączenia elementów technologią zgrzewania są coraz wyższe, zarówno pod względem wytrzymałości, jak i estetyki wykonania.
10 stycznia 2018

Zgrzewarka wielopunktowa do zgrzewania paneli ogrodzeniowych

Zgrzewarka wielopunktowa typu ZWP2-2-10 do zgrzewania paneli ogrodzeniowych jest przykładem urządzenia budowanego na specjalne zamówienie klienta. Przeznaczona jest do jednoczesnego zgrzewania wielopunktowego trzech warstw prętów w panelach ogrodzeniowych […]
polski