Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe o częstotliwości pracy 50 Hz i mocach od 6 do 120 kVA

– z dociskiem nożycowym – mechanicznym lub pneumatycznym posiadają regulację
parametrów zgrzewania umożliwiającą wykonywanie detali dobrej jakości. Maszyny z dociskiem pneumatycznym to wyższy komfort pracy (prostsza regulacja siły docisku), wyższa powtarzalność parametrów zgrzewania także przy wysokiej wydajności

– z dociskiem pionowym – stołowe i kolumnowe umożliwiają wykonywanie detali o różnych gabarytach o wysokiej jakości i powtarzalności zgrzein także przy wysokiej wydajności. Ponadto część z nich ma możliwość zgrzewania garbowego np. nakrętek garbowych.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

 • Zgrzewarka ZPb-6 punktowa-stołowa z dociskiem pionowym firmy ASPA

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe 50 Hz o mocach od 6 do 120 kVA o docisku pneumatycznym pionowym

  Total sales: 0 pcs.

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe 50 Hz o mocach od 6 do 120 kVA z dociskiem pionowym – stołowe i kolumnowe umożliwiają wykonywanie detali o różnych gabarytach o wysokiej jakości i powtarzalności zgrzein także przy wysokiej wydajności. Ponadto część z nich ma możliwość zgrzewania garbowego np. nakrętek garbowych.

   

   

 • Zgrzewarki BSM puntkowe, kolumnowe z dociskiem nożycowym

  Zgrzewarki punktowe 50 Hz o mocach od 15 do 50 kVA o docisku nożycowym

  Total sales: 0 pcs.

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe 50 Hz o mocach od 6 do 120 kVA z dociskiem nożycowym – mechanicznym lub pneumatycznym posiadają regulację parametrów zgrzewania umożliwiającą wykonywanie detali dobrej jakości. Maszyny z dociskiem pneumatycznym to wyższy komfort pracy (prostsza regulacja siły docisku), wyższa powtarzalność parametrów zgrzewania także przy wysokiej wydajności.

   

   

polski