Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe

Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe. Podstawowa grupa zgrzewarek oporowych przeznaczona głównie do łączenia blach, płaskowników, kształtowników metalowych oraz detali o różnorodnych kształtach od konektorów do rur kanałów wentylacyjnych. Do niektórych maszyn z tej grupy można zamontować stoliki do zgrzewania garbowego mniejszych detali.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

 • Zgrzewarki BSP puntkowe, kolumnowe z dociskiem nożycowym firmy ASPA

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe inwertorowe 1000 Hz

  Total sales: 0 pcs.

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe 1000 Hz inwertorowe. Charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem mocy ~95%, zmniejszeniem poboru mocy i obciążenia prądowego, większą dynamiką procesu zgrzewania, znikomym spadkiem napięcia wtórnego ze wzrostem długości ramion.

   

   

 • Zgrzewarka ZPb-6 punktowa-stołowa z dociskiem pionowym firmy ASPA

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe 50 Hz o mocach od 6 do 120 kVA o docisku pneumatycznym pionowym

  Total sales: 0 pcs.

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe 50 Hz o mocach od 6 do 120 kVA z dociskiem pionowym – stołowe i kolumnowe umożliwiają wykonywanie detali o różnych gabarytach o wysokiej jakości i powtarzalności zgrzein także przy wysokiej wydajności. Ponadto część z nich ma możliwość zgrzewania garbowego np. nakrętek garbowych.

   

   

 • Zgrzewarki BSM puntkowe, kolumnowe z dociskiem nożycowym

  Zgrzewarki punktowe 50 Hz o mocach od 15 do 50 kVA o docisku nożycowym

  Total sales: 0 pcs.

  Zgrzewarki punktowe i punktowo-garbowe 50 Hz o mocach od 6 do 120 kVA z dociskiem nożycowym – mechanicznym lub pneumatycznym posiadają regulację parametrów zgrzewania umożliwiającą wykonywanie detali dobrej jakości. Maszyny z dociskiem pneumatycznym to wyższy komfort pracy (prostsza regulacja siły docisku), wyższa powtarzalność parametrów zgrzewania także przy wysokiej wydajności.

   

   

polski