Transport

Firma ASPA ma w swoim dorobku szereg maszyn dedykowanych branży transportowej. Czołowi polscy i europejscy producenci pojazdów komunikacji miejskiej, międzymiejskiej czy towarowych zgłaszają zapotrzebowanie na zgrzewarki specjalizowane w transporcie masowym i towarowym.

Zgrzewarka do elementów ścian wagonów to dowód na wieloletnie doświadczenie firmy ASPA w zakresie konstrukcji i budowy urządzeń z branży motoryzacyjnej i transportowej. Stanowisko do zgrzewania ścian wagonów wyposażone w zgrzewarkę prądu stałego ZP4PS jest przykładem urządzenia budowanego na specjalne zamówienie.

Zgrzewarka umożliwia zgrzewanie rezystancyjne prądem stałym materiałów trudno zgrzewalnych, takich jak niektóre gatunki stali stopowych, mosiądz oraz aluminium. Zgrzewarka ZP4PS umożliwia zgrzewanie do płaskiej blachy, np. ściany wagonu – o maks. wymiarach 6000mm x 1000mm, różnego rodzaju wsporników wzmacniających, dystansowych i nośnych. Przeznaczony do zgrzewania zespół z wcześniej szczepionymi elementami, zamocowany za pomocą ręcznych zacisków do suportu, wykonuje przesuw wzdłużny, a zgrzewarka przesuwa się prostopadle do stołu.

    • Więcej:  Zgrzewarka pistoletowa typu ZPkp (podwieszana) – do zgrzewania poszycia autobusów

Showing all 1 result

polski