Heavy duty dla wymagających

Zgrzewarki klasy „Heavy Duty” to te maszyny, których wysokie parametry zgrzewania oporowego spełniają wymagania masowych produkcji przemysłowych. Są to wybrane modele zgrzewarek punktowych i garbowych firmy ASPA, które zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów, ale które wciąż należą do typoszeregu maszyn standardowych.

Charakteryzują się wytrzymałością, solidnością i niezawodnością. Odpowiednio używane umożliwiają wieloletnią produkcję. Maszyny dostosowane są do produkcji wielkoseryjnej, liczonej w tysiącach sztuk, które mogą pracować praktycznie bez przerwy. Po odpowiednich modyfikacjach (np. wymianie przyrządów zgrzewalniczych) mogą być stosowane do kolejnej produkcji – z użyciem odmiennych detali.

Zgrzewarka oporowa do zgrzewania garbowego ZGM-250, dzięki wysokim parametrom pracy i zdolnościom zgrzewania a także odpowiedniemu zasilaniu potrafią brać udział w produkcji wielkoseryjnej.

Zgrzewarki oporowe ASPA znajdują zastosowanie w tych branżach przemysłowych, które największy nacisk kładą na efektywność produkcji i jakość wykonywanych zgrzewów. Doskonałym przykładem są maszyny wykorzystywane do produkcji podzespołów samochodowych dla czołowych producentów motoryzacyjnych w Europie.

Zgrzewarki Heavy Duty firmy ASPA zapewniają niezawodną wydajność i jakość produkcji tam, gdzie efektywność i solidność są najbardziej kluczowe.

Kolejnym potwierdzeniem zaliczającym zgrzewarki firmy ASPA do kategorii Heavy Duty solidność i trwałość konstrukcji i wysoka jakość projektowania.

Oferowane zgrzewarki wersja HEAVY DUTY gwarantują wydajności na poziomie 1 mln niezawodnej pracy przy następujących założeniach:

ilość dni roboczych w roku

235

ilość zmian roboczych w ciągu dnia

3

godziny pracy w ciągu zmiany

7,5

techniczna dostępność stanowiska

min.85%

Produkcja objęta jest Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2008