Wartości

Najwyższą wartością firmy ASPA jest Klient. Pracujemy wykorzystując wieloletnie doświadczenie i umiejętności, jesteśmy niezawodni. Dzięki obecności na rynku od ponad czterech dekad, znamy oczekiwania naszych Klientów, którym dostarczamy nasze rozwiązania. Zapewniając wysoki poziom wykonywanych usług, cechuje nas profesjonalizm i zaangażowanie w każdy projekt.

Klient
Najważniejszy jest Klient, jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki doświadczeniu w dziedzinie zgrzewania oporowego, jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć odpowiedni produkt zgodny z oczekiwaniami, ale także doradzić i pomóc. Pracownicy naszej firmy to najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach – są zawsze do dyspozycji naszych Klientów.

Klienci firmy ASPA działają w ciągle zmieniających się okolicznościach. Muszą sprostać wysokim wymaganiom rynkowym, nie mogą obyć się bez nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez profesjonalny, niezawodny zespół, wspierający ich pracę.

Zaufanie
Długotrwała obecność na rynku, zdobyta wiedza i doświadczenie są bezcenne. To właśnie tą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z naszym Klientem.

Niezawodność
Wypracowane latami zwyczaje i procedury a także innowacyjność w branży spajania metali, plasuje nas wśród liderów niezawodności. Najlepszym dowodem jest obecność na rynku od 1969 roku.

Produkcja objęta jest Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2008