Know-how

Firma ASPA to nie tylko przedsiębiorstwo produkujące maszyny do zgrzewania metali. To także instytucja, która zajmuje się edukacją w zakresie łączenia metali, propagowaniem tych technologii i dzieleniem się wiedzą. Dział Know-how przeznaczony jest jest dla tych, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę na ten temat.

Zagadnienia Poruszamy tutaj bardzo różne rodzaje zgrzewania i zastosowania naszych maszyn. Prezentujemy filmu pokazujące istotę zgrzewania rezystancyjnego.
Ekspert Bardziej zaawansowane podejście do zgrzewania oporowego. Prezentujemy materiały pomagające obsługiwać zgrzewarki firmy ASPA.
Próby i badania Dostarczamy produkty, które spełniaja oczekiwania naszych klientów i partnerów. Dzięki wstępnym próbom i badaniom dokonywanych w naaszych stacjach prób, mamy pewność, że nasze maszyny spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.
Modernizacje Gdy pojawiają się nowe wymagania, ASPA pomaga stawiać im czoło.
Doradztwo techniczne Od 1965 roku produkujemy zgrzewarki do metalu i doradzimy nie tylko w doborze odopowiedniej maszyny ale także wprowadzimy Państwa do technologii spajania oporowego.
Szkolenia Zgrzewanie maszynami naszej firmy formalnie nie wymaga zezwoleń ani kursów. Gdyby jednak potrzebne były jakieś szkolenia, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.
FAQ Czyli najczęściej zadawane pytania.

Produkcja objęta jest Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z normą ISO 9001:2008